Su Şartlandırma Kimyasalları

Buhar üretim sistemi, kızgın su sistemi ve soğutma kuleleri ile yarımcı üniteleri ayrıca kapalı devre ısıtma-soğutma sistemleri, reverse osmosis sistemlerinde oluşabilecek kışır ve korozyon unsurlarını ortadan kaldıracak, enerji tasarrufunun yanı sıra plansız ve kontrolsüz duruşlara neden olacak aksaklıkların önüne geçecek kimyasal uygulamalar yapmaktayız.

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız..

Endüstriyel Bakım Kimyasalları

Endüstriyel Bakım Ürünleri, üretim sektörü başta olmak üzere sanayi tesisleri, fabrikalar, okullar, hastaneler gibi birçok işletmede mekanik aksamlardaki ağır yağların, kirlerin ve pasların temizlenmesi, chiller radyatörlerinin alüminyum aksamlarındaki toz ve yağların giderilmesi, kireç ve harçların temizliği, boya ve tutkal kalıntılarının giderilmesi gibi uygulamaların yanı sıra, özel yağ sökücü el sabunları ve genel yüzey temizliği gibi birçok konuda kimyasal çözümler sunuyoruz.

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız..

Arıtma Kimyasalları

Biyolojik ve Kimyasal Arıtma proseslerinde ihtiyaç duyulan asit, kostik gibi pH düzenleyicileri, demir3klorür, kalsiyum hidroksit, alüminyum sülfat gibi koagülantlar, polielektrolit gibi flokülantlar ve köpük kesicilerin satışının yanı sıra arıtma tesisinizdeki, işletme sırasında karşılaştığınız sorunlar konusunda çözümlerimizi sunuyoruz.

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız..

Kestirimci Bakım Faaliyetleri

Kestirimci bakım; çeşitli analizler sonucu arıza yaşanmadan sistem için önlemler alınmasına denir. Termal kamera yardımı ile elektrik-elektronik panolar ve gerekli görülen kritik noktalarda periyodik olarak testler yapıyor, elektrik kaçaklarını henüz zarar verme aşamasına gelmeden tespit ediyor ve gerekli müdahalenin yapılmasını sağlıyoruz.

Havuz Kimyasaları ve Ekipmanları

Havuz suyunun en uygun değerlerde, sağlığa uygun biçimde korunması titiz bir bakım ve doğru otomasyonla mümkündür. Havuz suyunun bu özelliğini bozan mekanik ve kimyasal nedenleri tespit ediyoruz. Bu nedenleri ortadan kaldıracak düzenlemeler ile sağlıklı bir havuz için en doğru kimyasal uygulamaları yapıyoruz.

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız..

Laboratuar Ekipman ve Malzemeleri

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız..

Danışmanlık Hizmetleri

Faaliyet alanlarımız konusunda yaşadığınız tüm problemler için uzman mühendislerimizle sorunu yerinde inceleyerek işletmenize uygun çözümler sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız..